2+7+2+4+-8-1+8+91+29

+5
Ответы (2)
  1. 5 января, 20:31
    0
    2+7+2+4-8-1+8+91+29=134
  2. 5 января, 22:51
    0
    2+7+2+4+-8-1+8+91+29=

    2+7+2+4-8-1+8+91+29=

    15-9+99+29=

    6+99+29=134