Вырвази в минутах.

1 ч20 мин=

2 ч30 мин=

4 ч5 мин=

7 ч48 мин=

+5
Ответы (2)
  1. 13 февраля, 15:08
    0
    1) 80 мин

    2) 150 мин

    3) 245 мин

    4) 468 мин
  2. 13 февраля, 16:20
    0
    1.60+20=80 минут

    2.120+30=150 минут

    3.240+5=245 минут

    4.420+48=468 минут