3/7+2/5 3 1/18+5/6 2 3/4+1 1/3

+2
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 17:26
    0
    3/7+2/5=15/35+14/35=29/35

    3 1/18+5/6=3 1/18+15/18=3 16/18=3 8/9

    2 3/4+1 1/3=2 9/12+1 4/12=3 13/12=4 1/12