Сравни: 20+20+20. 20*3,40+40. 40*3,21+21+21+21 21*3, 30+30+30 20*3

+1
Ответы (1)
  1. 12 августа, 07:17
    0
    20+20+20=60 = 20*3=60

    40+40=80 < 40*3=120

    21+21+21=63 = 21*3=63

    30+30+30=90 > 20*3=60