1 1/5*5/12: (3 11/30+7 2/15)

+1
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 16:39
    0
    1) 3 11/30+7 2/15=61/30

    2) 11/5*5/12=11/12

    3) 11/12:61/30=55/122