0,555:0,15+3,5

0,7: (2,2+1,3)

1,6: (10-3,6)

(2,8+1,7) : 0,9

10,8: (1-0,64)

+1
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 16:10
    0
    0,555:0,15+3,5=3,7+3,5=7,2

    0,7: (2,2+1,3) = 0,7:3,5=0,2

    1,6: (10-3,6) = 1,6:6,4=0,25

    (2,8+1,7) : 0,9=4,5:0,9=5

    10,8: (1-0,64) = 10,8:0,36=30