2,3 + (3,8+1,3) : 3+2,7=

+4
Ответы (2)
  1. 20 мая, 09:55
    0
    2,3+5,1:3+2,7=2,3+1,7+2,7=5+1,7=6,7
  2. 20 мая, 11:46
    0
    3,8+1,3 = 5,1

    5,1 : 3 = 1,7

    2,3 + 1,7 = 4

    4+2,7 = 6,7

    ответ: 6,7