0,212+9,8• (5 х-4,13) = 40

+3
Ответы (1)
  1. 8 июля, 21:17
    0
    0,212+9,8• (5 х-4,13) = 40

    0,212+49 х-40,474=40

    49 х=40-0,212+40,474

    49 х = 80,262

    х=1,638