1) 80:4?40:2+40=

2) 60:3?90:3-10=

3) 40:2?60:2-20=

+3
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 03:52
    0
    1) 80:4=40+40:2=40+20+40=100

    2) 60:3=20+90:3=20+30-10=40

    3) 40:2=20+60:2=20+30-20=30