Тик бурышты параллелепипедтин барлык кырларынын косындысы 144 см. Онын узындыгы15 см, 12 см. тик бурышты параллелепипедтин колемин табу

+2
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 05:15
    0
    (15+12) * 2=34

    34+34=68

    144-68=76

    76/4=19

    v=15*12*19=3420 л.