Тик бурышты параллепипедтин олшемдери жай сандармен орнектеледи. Онын колеми 385 куб см. Осы тик бурышты параллепипедтин бетинин ауданын тап

+2
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 06:50
    0
    Ени-7 см, Бииктиги-11 см, Узындыгы-5 см. Ауданы=7*5=35 (куб см)