25%от28; 36; 68; 100; 232; 360;

+4
Ответы (1)
  1. 25 июля, 11:40
    0
    25% = 0,25

    0,25 * 28 = 7

    0,25 * 36 = 9

    0,25 * 68 = 17

    0,25 * 100 = 25

    0,25 * 232 = 58

    0,25 * 360 = 90