2 7/9 * (-5 2/5+2,4) : (-1 1/9-1/3-2/9)

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 05:17
    0
    27/9=3

    -52/5+2.4=8

    -11/9-1/3-2/9=-1.8

    3*8 / (-1.8) = - 13.3