1) 77532: ... = 84 77532 - ... = 84 2) 257 * ... = 3855 257 + ... = 3855

+3
Ответы (1)
  1. 1 июля, 07:44
    0
    1) 77532 : 923 = 84

    77532 - 77448 = 84

    2) 257 * 15 = 3855

    257 + 3598 = 3855