3 (4-х) =

8 (-6-m) =

-3 (-7-t) =

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 17:45
    0
    3 (4-х) = 12 - 3x

    8 (-6-m) = - 48 - 8m

    -3 (-7-t) = 21 + 3t