3,78 - (2,56-2,97) ?!

+1
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 04:29
    0
    3,78 - (2,56-2,97) = 4,19

    1) 2,56-2,97=-0,41

    2) 3,78 - (-0,41) = 3,78+0,41=4,19