1-1/3; 1-3/4; 1-11/12; 1-7/10; 1-16/17.

+3
Ответы (2)
  1. 26 апреля, 02:28
    0
    1-1/3=3/3-1/3=2/4;

    1-3/4 = 4/4-3/4=1/4;

    1-11/12 = 12/12-11/12=1/12;

    1-7/10 = 10/10-7/10 = 3/10;

    1-16/17=17/17-16/17=1/17.
  2. 26 апреля, 05:24
    0
    2/3; - 1/2; - 1; - 3/5; - 15/17