2 (X + 3) ; 4 (X-5) ; 9 (4+y) ; 5 (y-2)

+4
Ответы (2)
  1. 7 января, 06:20
    0
    1) 2 (x+3) = 2x + 12

    2) 4 (x-5) = 4x - 20

    3) 9 (4+y) = 36 + у

    4) 5 (у-2) = 5 у - 10
  2. 7 января, 07:47
    0
    2 х+6=0 2 х=-6 х=-3

    4 х-20=0 4 х = 20 х=5

    36+9 у=0 9 у=-36 у=-4

    5 у-10 = 0 5 у=10 у=2