Решите: ((50*30:15+10) : 4+6) : 11*1234567890

+5
Ответы (1)
  1. 2 января, 21:57
    0
    ((50*30:15+10) : 4+6) : 11*1234567890

    50*30:15 = 150/15=10

    10/4 = 2.5

    2.5+6=8.5

    8.5/11=0.77

    0.77*1234567890=953984278.6364