А) a=2; b=4,8; c=3,5

б) а = - 1.4; b=2 5/6; c = - 4 2/3

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 05:12
    0
    1) 2 - 4,8 + 3,5=0,7

    2) - 1,4 - 2 5/6 - 4 2/3=

    - 7/5 - 17/6 - 4 2/3=

    - 7/5 - 17/6 - 28/6=

    -7/5 - 45/6=

    -42/30 - 225/30=

    -268/30=

    -134/15