170 238 - 193 х 7 + 272476 : 68

+5
Ответы (2)
  1. 2 июня, 09:28
    0
    170238-1351+272476:68

    170238-1351+4007

    168887+4007

    =172894
  2. 2 июня, 09:45
    0
    1) 193*7=1351

    2) 272476:68=4007

    3) 1351+4007=5358

    4) 170238-5358=164880