Запиши в виде дестичнлй дроби 3/8 4 1/2 3 7/25

+4
Ответы (2)
  1. 15 декабря, 08:34
    0
    3/8=0,37

    1/2=0,5

    3 7/25=82/25=3,28
  2. 15 декабря, 09:21
    0
    3/8=0.375 4 1/2=4.5 3 7/25 = 3.28