2 1/6x - (7x-1 3/4y) + 2 1/4y

+1
Ответы (1)
  1. 8 марта, 00:13
    0
    2 1/6 х - (7 х-1 3/4 у) + 2 1/4 у=13/6 х-7 х+7/4 у+9/4 у=-29/6 х+4 у=4 у-7 1/6 х