3,5 - (-9,7) =

1,9-3,2=

-5,3-3,7=

-2,88 - (-5,2) =

0 - (-0,08) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 08:58
    0
    3,5 - (-9.7) = 13,2

    1.9-3,2 = - 1,3

    -5,3-3.7 = - 9

    -2,88 - (-5,2) = 2,32

    0 - (-0,08) = - 0,08