1. (-7) + (+4) + (-5) + (+3) + (-2) + (+5) =

2. 1,2 + (-3) + (-0,4) =

3. 3,8 + (+0,9) + (-6,5) =

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 05:57
    0
    1. (-7) + (+4) + (-5) + (+3) + (-2) + (+5) = (-2)

    2. 1,2 + (-3) + (-0,4) = (-2,2)

    3. 3,8 + (+0,9) + (-6,5) = (-1,8)