4/1/6*0,6+6/2/5:1/1/7-6,7=

+1
Ответы (1)
  1. 17 июня, 16:59
    0
    1) 4 / 1/6 * 0.6 = 4 / 1/6 * 6/10 = 2 / 12 = 2.5

    2) 6 / 2/5 : 1 / 1/7 = 5 / 3/5 = 5.6

    3) 2.5 + 5.6 = 8.1

    4) 8.1 - 6.7 = 1.4