202002 - (43268:58*9+47*33)

+4
Ответы (2)
  1. 31 июля, 11:40
    0
    1) 58*9 = 522, 2) 47*33 = 1551, 3) 522+1551 = 2073, 4) 43268:2073 = 21, 5) 202002-21 = 201981.
  2. 31 июля, 12:58
    0
    43268:58=746

    746*9=6714

    47*3=1551

    6714+1551=8265

    202002-8265=193737

    Ответ: 193737