Решите : (224+5543) - (966655+44454) * (44*44)

+3
Ответы (1)
  1. 27 октября, 02:40
    0
    1) 44*44=1936

    2) 224+5543=5767

    3) 966655+44454=1011109

    4) 1011109*1936=87029599

    5) 5767-87029599 = - 87023832