0,5 (2-1,7x) = 0,4 (2,5-1,1x)

+3
Ответы (1)
  1. 22 мая, 11:19
    0
    0,5 (2-1,7x) = 0,4 (2,5-1,1x)

    1 - 0,85x = 1 - 0,44x

    -0,85x+0,44x=1-1

    -0,41x=0

    x=0