1) 28,25:5*10 - (18+19) ; =

2) 29,8:39+32 - (7*10) ; = 3) 30,4*5: (35+24-57) ; =

+4
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 18:45
    0
    28,25:5=5,65

    5,65*10=56,5

    18+19=37

    56,5-37=19,5

    30,4*5=152

    35+24=59

    59-57=2

    152:2=76