1000000-13608:68+4600*900=

+4
Ответы (2)
  1. 13 января, 20:35
    0
    13608:68=200

    4600*900=4140000

    1000000-200+4140000=5139800
  2. 13 января, 22:32
    0
    1000000-13608:68+4600*900 = 2411998,71