Решите пример

6 х-3 х-2 у+6 х=

При х = - 2/9

У = 25/100

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 23:21
    0
    6x-3x-2y+6y=3x+4y

    x=-2/9; y=25/100=1/4

    -3•2/9 + 4•1/4 = - 2/3 + 1 = 1/3