9/20: 0,09+3,61: 1/5-18,63

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 17:22
    0
    9/20:0,09+3,61:1/5-18,63=

    1) 9/20:0,09=0,45:0,09=5

    2) 3,61:1/5=3,61:0,2=18,05

    3) 5+18,05=23,05

    4) 23,05-18,63=4,42