17 * 18,6 - 17 * 9,6 + 28 х 9=

+5
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 21:39
    0
    17 * 18,6 - 17 * 9,6 + 28 * 9 = 405

    1) 17 * 18,6 = 316,2

    2) 17 * 9,6 = 163,2

    3) 28 х 9 = 252

    4) 316,2 - 163,2 = 153

    5) 153 + 252 = 405