16,7 - (-8,9)

7,2-8,9

0-5,7

-13,6-14,4

-14,8 - (-8,12)

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 00:35
    0
    16,7+8,9=25,6

    7,2-8,9=-1,7

    0-5,7=-5,7

    -13,6-14,4=-28

    -14,8+8,12=-6,68