12 700*52 - (62+54:3) * 5=

+2
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 05:34
    0
    12 700*52 - (62+54:3) * 5 = 660240

    1) 62+54 = 96

    2) 93:3 = 32

    3) 12 700 * 52 = 660400

    4) 32 * 5 = 160

    5) 660400 - 160 = 660240