303*2=

120*4=

230*3=

42:3=

420:3=

560:4=

840:7=

205*3=

+3
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 12:00
    0
    303*2=606

    120*4=480

    230*3=690

    42:3=14

    420:3=140

    560:4=140

    840:7=120

    205*3=615