6 * (47-29) : 3+48064:16

+5
Ответы (2)
  1. 23 апреля, 21:20
    0
    47-29=18

    6*18=108

    108:3=36

    48064:16=3004

    36+3004=3040
  2. 23 апреля, 21:48
    0
    6 * (47-29) : 3+48064:16=3040

    1) 47-29=18

    2) 6*18=108

    3) 108:3=36

    4) 48064:16=3004

    5) 36+3004=3040