892*13-4 * (677+298) : 5

+3
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 04:09
    0
    892*13-4 * (677+298) : 5=?

    1. 892*13=11596

    2. 4 * (677+298) = 4*975=3900

    3. 11596-3900=7696

    Ответ: 7696