123123:1001+11• (73-15) : 4

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 00:17
    0
    1) 73-15=58

    2) 123123:1001=123

    3) 123+11=134

    4) 134*58=7772

    5) 7772:4=1943