2+2•34 (65:4) •22 (45•6)

+4
Ответы (1)
  1. 19 мая, 13:43
    0
    1) 65:4=16,25

    2) 45*6=270

    3) 2*34=68

    4) 68*16,25=1105

    5) 1105*22=24310

    6) 24310*270=6 563 700

    7) 2+6563700=6 563 702