29:27/11 - 11,6+14,9=

+4
Ответы (1)
  1. 27 июля, 06:40
    0
    29*11/27 + (-11,6+14,9) = 319/27+3,3=319/27+33/10=11 22/27 + 3 3/10 = 11 220/270 + 3 81/270 = 14 301/270 = 15 41/270