51 x 5 / 17 + 51 X 11 / 17

+1
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 09:38
    0
    1) 51 * 5 = 255 / 17 = 15

    2) 51 * 11 = 561 / 17 = 33

    3) 15 + 34 = 48