А) 1 1/5 - 1/4 =

б) 1 1/8 - 5/6 =

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 09:38
    0
    А) 1 1/5-1/4=6/5-1/4=24/20-5/20=19/20

    б) 1 1/8-5/6=9/8-5/6=27/24-20/24=7/24