5050505050*2 - (45:5) + (872-441) - 9=

+4
Ответы (1)
  1. 4 октября, 05:17
    0
    1) 45:5=9

    2) 872-441=431

    3) 431+9=440

    4)

    5050505050*2-440=5050504610

    5) 5050504610-9=505050461