C - (25+19) = 36 c-44=36

+1
Ответы (2)
  1. 27 июня, 02:17
    0
    1) 25+19=34

    2) 36+34=70

    70 - (25+19) = 36

    1) 44+36=80

    80-44=36
  2. 27 июня, 04:15
    0
    1) 25+19=44

    с-44=36

    с=44+36

    с=80