28:3 = 30:4 = 34:4 = 28:5 = 30:4 = 19:4 = 28:6 = 30:7 = 15:2=

+5
Ответы (2)
  1. 5 января, 18:39
    0
    9.333333

    7.5

    8.5

    5.6

    7.4

    4.75

    4.66666

    4.286

    7.5
  2. 5 января, 19:53
    0
    28:3=9 1/3

    30:4=7 1/2=7,5

    34:4=8 1/2=8,5

    28:5=5 3/5=5,6

    30:4=7 1/2=7,5

    19:4=4 3/4=4,75

    28:6=4 4/6

    30:7=7 2/7

    15:2=7 1/2=7,5