Округлите дробь 472,154 до десятых, до сотых, до десятков, до сотен

+2
Ответы (1)
  1. 17 июля, 14:52
    0
    472,154 = 472,15 (до сотых) = 472,2 (до десятых) =

    470 (до десятков) = 500 (до сотен).