55055:11-88 * (42-33) : 3

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 19:20
    0
    1) 42-33=9

    2) 55055:11=5005

    3) 88*9=792

    4) 792:3=264

    5) 5005-264=4741

    Ответ: 4741