Сравните 1/4 м и 25 см

+2
Ответы (2)
  1. 3 марта, 06:59
    0
    1/4 и 25

    0,25 меньше 25

    1/4 это 0,25
  2. 3 марта, 07:02
    0
    1/4 м=25 см

    100:4=25 (см)

    25 = 25 (см)